Kush po i ushtron presion Zotit Altin Dumani?

I nderuar Zoti Kryetar i SPAK Altin Dumani, shpresojmë që të na keni ndjekur dhe të keni krijuar sadopak përshtypje të mirë për ne. Ky portal periferik pa kurrëfarë ndikimi e ka ndarë “ceken” Z. Dumani, nëse nuk na besoni vendosni në përgjim numrin +39 349 544 2048. Do lexoni perla Z. Dumani aty. Aty do të kuptoni shumë se kush janë amerikanët që po ju bëjnë presion.

Lexojini me kujdes Z. Dumani dhe do të kuptoni se ne humbim jetën por kurrë DINJITETIN. Nuk tradhëtojmë ne kë duam fort, e për kë na mbushen sytë me lot Zoti Dumani. Na ndiqni në vijim Zoti Dumani./SHkodraNews

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej