LAJMI I FUNDIT/ Arrestohet Ramazan Rraja

Arrestohet Ramazan Rraja,

Ai ishte shpallur në kërkim për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja dhe Rrumit të Shijakut.

Ramazan Rraja ka qenë në Dubai, ndërsa përmes informacioneve të siguruara nga SPAK është arritur të lokalizohet.

Është mësuar që ka mbërritur në Shqipëri, është mbajtur nën vëzhgim dhe është vënë në pranga.

Lajmi ne perditesim…

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej