Lefter Koka lë qelinë, dërgohet në spital

Mësohet se ish-ministri Lefter Koka ka lënë qelinë dhe është dërguar në spital.

vijon…

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej