Lëkundje tërmeti në Tiranë

Lëkundje të forta tërmeti janë ndier mbrëmjen e sotme në Shqipëri.

Lëkundjet sizmike janë ndier dhe në Tiranë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej