Lëkundjet e tërmetit, banorët e Klosit në panik, e kalojnë natën jashtë

Banorët e Klosit, ku ishte dhe epiqendra e tërmetit të mbrëmshëm e kanë kaluar natën jashtë.

Tërmeti i fuqishëm ka shkaktuar panik te banorët, të cilët kanë qenë të prekur nga tërmeti i kaluar dhe shtëpitë e tyre kanë pasur dëmtime të mëhershme.

Lëkundjet e natës së kaluar kanë thelluar më tej dëmtimet, ndërsa bëhet e ditur se tre banesa janë më të prekura.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej