“Lodheni kot, Rama e ka ndarë mendjen kë do të palosë nesër” Ironia e gazetarit: Ejani në portale e shkruani me pseudonime

Gazetari Klodian Tomorri ka ironizuar ministrat e Rames qe keto dite po perpiqen te duken sikur punojne. Sipas tij, disa kanë filluar të ruajnë gjëra që dinë për ndonjë “ditë” të vështirë.
Postimi i gazetarit:
Jane hapur ministrat duke dale nga 4 here ne dite ne televizor sikur po u keputet kerbishtja ne pune se kane hallin e dates 4, kur do beje ato ndryshimet ne qeveri ky.
Nikua psh vajti shpiku dhe nje cunami qe do permbytej Shqiperia sa per te kapur naj kronike 1 minuteshe. Kjo e shendetesise peruron cdo dite nga nje pavion spitali. Frida neper stane e keshtu me radhe.
Ore ju mundoheni kot. Ai e ka ndare mendjen ke do palose neser. Por juve qe do ju kape lapsi, hajde filloni tek Oligarkia.al , shkruani me pseudonim se dini gjera plot.
Leke s’kemi ne, por per ju nuk eshte problem kjo pune se do keni ruajtur naj gje per dite te keqe.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej