Lot dhe mërzi në radhët e deputetëve të PD pas largimit të Grida Dumës

Largimi i Grida Dumës nga politika ka sjellë lot dhe mërzi në radhët e deputetëve të Partisë Demokratike.

Kolegët e saj Agron Gjekmarkaj dhe Flutura Açka, kanë qenë duke e ndjekur live fjalimin e Dumës në momentin që ajo po njoftonte largimin nga politika.

Siç shihet edhe në fotot e LSA shihet Gjekmarkaj mjaft i mërzitur dhe me kokën ulur, ndërkohë që deputetja Açka ka shpërthyer në lot.

Ndërkohë nuk kanë munguar as përqafimet mes Dumës dhe kolegëve të saj.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej