Luizit po i mbaron durimi dhe ka një kusht për Kiarën

Ja ku jemi sërish me Luizin dhe Kiarën.

Por këtë herë Luizi ka një kërkesë.

Ai kërkon që pas gjithë vëmendjes që i jep Kiarës, kujdesit, dashurisë, shprehjes së ndjenjave, të ketë ta paktën një përqindje të vogël në shkëmbim.

Kiara ka kërkuar kohë dhe hapësirë për t’i qartësuar gjërat dhe sipas saj do të ishte e nxituar nëse ajo do të kthente një përgjigje tani.

“Merr kohën tënde, më studio nga larg, kur të ndihesh ndryshe dhe të kesh diçka për të më dhënë unë këtu jam”- i ka thënë Luizi në bisedën e tyre të fundit.

Kiara duket se nuk e ka pritur mirë dhe thjesht e konfirmon atë që Luizi kërkon.

Do të kemi një distancim apo është rruga drejt një bashkimi më të fortë?

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej