Makina del nga rruga, 4 të plagosur

Një aksident me katër të plagosur është regjistruar pak çaste  më parë në rrugën Manëz-Gjiri I Lalëzit.

Makina ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar ne kanal.

Katër personat qe udhëtonin kane mbetur te lënduar. Ata janë ndihmuar nga kalimtaret e rastit, ndërkohë Policia dhe autoambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej