Makina përplas 14-vjeçarin para shkollës

Një aksident ka ndodhur paraditen e kësaj të mërkure në qytetin e Elbasanit.

Sipas informacioneve praprake mësohet se një automjet ka përplasur një 14-vjeçar në rrugën mes shkollave “Luigj Gurakuqi” dhe “Abdyl Paralloi”.

Menjëherë i mituri është nisur drejt spitalit të Elbasanit dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, policia po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej