Masakër në Fushë-Krujë/ Autorët zbrazën 50 plumba ndaj makinës, Klodiana Lala zbardh si u vranë 3 persona: Njëri prej tyre doli nga mjeti dhe…

Gazetarja Klodiana Lala ka zbardhur detaje te reja nga atentati në Fushë-Krujë pak çaste më parë me armë zjarri.

Lala bën të ditur se nga ky atentat kanë mbetur 3 viktima, shoferi dhe 2 pasagjerët.

Sipas informacioneve paraprake, pasagjeri i ulur pas ka dalë nga mjeti kur ai është qëlluar dhe ka tentuar të largohet me vrap. Por autorët janë kthyer dhe e kanë qëlluar dhe atë.

Mësohet se në drejtim të tyre janë lëshuar rreth 50 plumba.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej