Masakra me tre të vrarë/ Avokati i njohur zbardh detaje tronditëse: Dan Hutra e “bleu” me lekë gruan e dytë, i njihja të dy personalisht

Avokati Saimir Vishaj është shprehur se e njihte personalisht Dan Hutrën duke thënë se ky i fundit e bleu me lekë gruan e dytë.

Në një intervistë televizive, ai nënvizoi se gruaja përpiqej të ulte gjakrat në familje ndërsa Dan Hutra ishte njeri krejt ndryshe.

“Unë e njoh shumë mirë Dan Hutrën. Ai dyshonte në një shtatzëni. Në Shqipëri  gratë blihen me lekë dhe që nga ky moment ato duhet të jenë të nënshtruara , të rri  brenda mureve të shtëpisë. Këto martesash na kanë kthyer 500 vite mbrapa. Unë e njihja si familje ishte shumë e mirë. Gruaja e dytë mundohej që të pajtohej që të ulte gjakrat.  Hutra ishte njeri krejt ndryshe.”- tha Vishaj.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej