“Me dy varëse floriri në qafë, sapo kisha ardhur nga Amerika”, Rita Lati rrëfen grabitjen e frikshme

Nëse dilje në rrugë me një varëse floriri kohë në parë në Shqipëri duhet të mateshe mirë. Ishte sikur e ndillje rrezikun pranë vetes.

Një episod të tillë ndau për “Why Not” edhe aktorja Rita Lati. “Kisha ardhur nga Amerika me dy zinxhirë floriri në qafë në 1995 duke shitur mend. Një i trashë, tjetri më i hollë. Më kërkoi një çun autograf, sa ula kokën shkuli zinxhirin, më iku koka. Iku me vrap. Unë o çuni o çuni harrove këtë tjetrin, hajde dhe merre”.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej