“Më ka ngacmuar seksualisht motrën e mitur”, vetëdorëzohet autori që dhunoi mësuesin në Tepelenë: Erdha enkas nga emigrimi

Vetëdorëzohet në Polici autori i cili dhunoi mbrëmjën e djeshme mësuesin Kleathi Laçi në Tepelenë. Ai është vëllai i një nxënëseje 13 vjeçare, i cili ka deklaruar në polici se motra i ishte ankuar këtij të fundit, duke thënë se është ngacmuar seksualisht nga mësuesi Laçi.

Ndërkohë më herët vetë mësuesi u shpreh se tre persona e ftuan për kafe por që më pas e kanë futur në makinë dhe e kanë dhunuar.

Ai tha se nuk i njihte autorët, se nuk ka konflikt me askënd dhe që nuk e di se kush ka qenë arsyeja që e kanë dhunuar.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej