“Me kamzhik dhe pranga, hajde pak këtu te lali”, Bledi dhe Ermiona fillojnë bisedat e “nxehta”: Kam 4 vite që nuk kam një lidhje…

Bledi dhe Ermiona janë përfshirë në një bisedë erotike. Teksa banorja më e re e shtëpisë po i tregonte se prej katër vitesh nuk ka qenë në një lidhje, ky i fundit i tha se i duket posesive në krevat dhe vijoi të komente mënyrën  që këngëtarja kishte zgjedhur të vishej natën që u bë pjesë e shtëpisë.

Kjo deklaratë e Bledit u mor me të qeshur nga Ermiona, e cila më pas përforcoi fjalët e Bledit duke përmendur “kamzhik” dhe “pranga”.

Bledi: Ti më dukesh posesive në marrëdhënie në krevat, je tek prangat, tek shkopi

Ermiona: Me kamzhik, hajde te lali të rrah një çik…(qesh)

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej