“Merret peng Luiza Gega”/ Artan Hoxha publikon foton që po shpërndahet në rrjet

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar ceremoninë e nderimit për atleten, Luiza Gega, që po zhvillohet në kryeministri. Në një postim në rrjetet sociale, Hoxha shkruan se Gega u ‘mor peng”.

“E moren peng ne menyren me te shemtuar, per te perfituar sadopak nga lavdia e saj, nga suksesi i saj, nga sakrifica dhe mundi i saj, nga dashuria qe shqiptaret e thjeshte kane per kampionen e tyre te sakrifices…”, shkruan ndër të tjera Artan Hoxha.

Gazetari Artan Hoxha, nuk ndalet, pas postimit që kritikon qeverinë që po marrin dhe po përfitojnë nga vëmendja e fama e Luizës, ka publikuar edhe një foto.

Hoxha krah fotos ku është është kryeministri Edi Rama, kryetari i bashkisë, Erion Veliaj, ministrja Evis Kushi dhe kampionia e Evropës, Luiza Gega.

Hoxha krah fotos shkruan: No comment…

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej