Meta zbutet pas qëndrimit të SHBA: Do ta ndihmojmë SPAK-un me prova, fajin e ka Edi Rama

Ilir Meta duket se ka zbutur tonet ndaj sistemit të drejtësisë pas qëndrimit të Shteteve të Bashkuara të cilat përmes diplomates së lartë në vendin tonë Yuri Kim kërkuan distancim nga sulmet dhe presionet në adresë të SPAK.

Përmes zëdhënësit Tedi Blushi, Meta thotë se do ndihmojë SPAK-un me prova për hetimet ndaj tij.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej