“Mirë hajdut, po na doli dhe spiun”/ Letra e Autoritetit të Dosjeve për Ilir Metën, reagon Artan Hoxha dhe hedh dyshimet e forta për Edi Ramën: Po kaq sylesh të ketë qenë…

Gazetari Artan Hoxha ka ‘thumbuar’ përmes postimeve të njëpasnjëshme ish-Presidentin Ilir Meta, i cili sipas Autoritetit te Dosjeve rezulton se ka qenë spiun i ish-Sigurimit të Shtetit.

Në postimet e tij, një qytetar i shkruan Hoxhës, se Meta përveçse hajdut tashmë na doli edhe spiun.

Mirëpo pas këtij komenti ka ardhur reagimi i menjëhershëm i gazetarit, i cili me ironi pyet: “Çudi ne fakt, kaq sylesh te kete qene Rama kur e zgjodhi edhe kryetar kuvendi edhe president????!!!!”

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej