Momente jo të lehta, Alketa Vejsiu ndan pamjet nga spitali

Alketa Vejsiu së fundmi ka ardhur me një postim nga ambjentet e spitalit.

Moderatorja krahas fotos ka vënë këtë mbishkrim:

‘Jeta është një marrëveshje gëzimi dhe dhimbjeje, mrekullie dhe të qeshurash dhe lotët. Dhe dashuri. Të gjithë e kalojmë këtë’.

Çfarë fshihet pas këtij postimi dhe kush është personi që mund të ndihet jo mirë me shëndetin nuk është e qartë pasi vetë Alketa ka preferuar të mos zbulojë më shumë detaje.

Thjeshtë postimi i saj ka lënë të kuptohet se nuk po kalon një periudhë të mirë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej