Momente tmerri në Durrës/ Gruaja hidhet nga ballkoni dhe ndërron jetë në vend, dalin dyshimet e para

Policia e Durrësit njofton se një grua rreth 65-vjeçar ka humbur jetën. Ajo dyshohet se është hedhur nga ballkoni i banesës së saj.

Durrës/Informacion paraprak

Në lagjen Nr.17 Durrës, dyshohet se është hedhur nga ballkoni i banesës së saj dhe ka humbur jetën shtetasja B. M., rreth 65 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej