Monika Kryemadhi u ka bërë magji? Kiara dhe Luzi nuk po gjejnë qetësi, çifti mes intrigave, grindjes dhe mosbesimit

Martesa e Kiarës dhe Luizit me sfond elektoral tërboi Ilir Metën dhe Berishën, por sidomos Monika Kryemadhin.

Luizi, për shkak të mbështetjes së madhe që gëzon, u identifikua si një faktor i rrezikshëm që po përkrahte Erion Veliajn dhe Benet Becin.

Mona lëshoi analistë, blogerë, modele, media dhe sharës në oborrin e saj kundër çifit të ri, por sidomos një bloger, të cilit i ka blerë një vilë tek Kodra e Diellit me para të pista.

Çuditërisht Luizi dhe Kiara, edhe pas martesës e pas daljes nga shtëpia e famshme nuk po gjejnë qetësi.

Krahas numrit të madh të fansave dhe përkrahësve, çifti përballet edhe me persona të shumtë që nuk besojnë në dashurinë e tyre.

Edhe vetë Edi Rama e pyeti Lizin nëse martesa ishe reale.

Një vend të madh në diskutime ka zënë edhe mungesa e familjarëve të Luizit në ceremoninë e martesës me Kiarën duke ngritur pikëpyetje për marrëdhënien mes tyre.

Çifti po i kalon ditët mes intrigave, zënkave, lajmeve për ftohje dhe mosbesimit.

Shumë komentues mendojnë se çiftit i ka bërë magji Monika Kryemadhi, e njohur edhe si lexuese e fortë e filxhanit.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej