‘Mos e sill Meghan Marke në Balmoral’, telefonata e mbretit Charles III kur i dha lajmin Harry-it për vdekjen e mbretëreshës

Mes tragjedisë personale familjare, kur Mbretëresha mbylli sytë përgjithmonë në moshën 96-vjeçare, në familje mbretërore po luhet një tjetër dramë e që protagonist kanë Dukën dhe Dukeshën e Sussex.

Sipas raportimeve, thuhet se Mbreti Charles i ka thënë Princit Harry  që të mos e sillte gruan e tij, Meghan Markle në Kalanë Balmoral, ku qëndron trupi i pajetë i mbretëreshës Elizabeth.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej