Mungesa e arkave të Bana King, Klodiana Lala del me deklaratën e fortë: Bravo shteti!

Gazetarja Klodiana Lala ka ironizuar humbjen e 49 kutive nga kontejneri i Bana King në Durrës, të cilat dyshohet se kanë qenë të mbushura me kokainë.

Me anë të një postimi në Facebook, Lala shkruan se shteti akoma nuk ka gjetur 106 kutitë e para që kanë humbur nga kjo kompani.

Postimi i Plotë:

BANA KING i humbin dhe 49 kuti me banane. Akoma nuk janë gjetur dhe 106 të parat! Bravo shteti

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej