Ndërron jetë brenda restorantit turisti në Dhërmi

Një turist suedez ka humbur jetën këtë të hënë në një restorant në zonënë e Dhërmiut.

Nga të dhënat parparake dyshohet se shkak për vdekjen e shtetasit V.CH., 78-vjeç është bërë arresti kardiak.

Grupi hetimor dhe policia ndodhen në venengjarje dhe po kryejnë veprimet hetimore për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej