Në Tiranë dielli përvëlon, stuhi e frikshme dhe erëra të forta ne kete qytet, ja me çfarë po përballet

Çmendet moti në qytetin e Kukësit, ku përfshihet nga një stuhi me erëra të forta. Për pasojë ka pasur shkëputje të energjisë elektrike në disa zona.

Qyteti është thuajse i shkretë pa lëvizje, ndërsa erërat e forta kanë rrëzuar çdo gjë që mund të jetë e lehtë si boçet e pishave, apo degë pemësh etj.

Kujtojmë se nga të njëjtat kushte moti është përfshirë ditën e sotme edhe një pjesë e Kosovës. Në Prishtinë madje ka pasur edhe pasoja tragjike. Një qytetar ka ndërruar jetë si pasojë e lisave të rrëzuar në qendër të qytetit ndërsa një grua ka mbetur e lënduar.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej