Nëna në panik ngre alarmin në polici: Më janë zhdukur dy fëmijët

Një grua nga Prizreni ka raportuar në polici se dy fëmijët e saj janë larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vend-ndodhjen e tyre.

Sakaq, ka nisur puna për gjeten e tyre, sipas Telegrafit.

“Prizren. Ankuesja femër kosovare ka informuar se dy fëmijët e saj janë larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend-ndodhje e tyre. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policië.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej