Nënkryetari i Bashkisë Shkodër publikon letrat që Benet Beci i fut pas dere shkodranëve/ Na kujton kohen e trakteve

Nga Ardit Qylybyli

I dashur Benet, koha e trakteve e kthen Shkodren dhe shkodranet shume pas ne kohe. I kujton kohen e erret te diktatures , te regjimit qe vrau dhe internoi shkodranet.

Por duket se kjo eshte forma e vetme qe ju dini te silleni me Shkodren, per ju dhe forcen politike qe ju perfaqesoni.

Kjo eshte sjellja qe ju pershtatet Ju dhe te poshteroni shkodranet, por nuk do t’ia dilni!

Shkodra e ka bere zgjedhjen e saj, si shpirt i lire i demokracise dhe aspiratave per zhvillimin e saj

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej