“Nëse nuk e fiton, si do ndihesh?” Luizi shkrin së qeshuri banorët me përgjigjen

Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj janë rikthyer në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, për të surprizuar katër finalistët e këtij edicioni të “Big Brother VIP”.

Gjatë kësaj darke u bisedua edhe për fituesin e mundshëm të BB VIP 2, ku Luiz Ejlli duket se është i sigurt që do e marrë çmimin e madh.

Gjithashtu Dea Mishel donte të dinte se si Iliri dhe Donaldi e përjetuan në fillim daljen nga shtëpia më e famshme në Shqipëri. Balerini i njohur tha se nuk ka pasur ndonjë problem, ndërsa aktori shtoi me shaka ‘250 euro seanca e psikologut’.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej