Nga m*sturbimi për herë të parë tek stilet e s*ksit, ish-deputeti i Kuvendit të Shqipërisë flet pa ‘doreza’: Në lokale më paguajnë kafet, çdo ditë më kërkojnë…

Ish-deputet në Kuvendin e Shqipërisë, Selami Jenisheri, i cili ishte shpesh në qendër të vëmendjes kur shkonte të enjteve gjatë seancave plenare me biçikletën e tij ngjyrë rozë, këtë herë në media ka folur për jetën e tij seksuale.

I ftuar në “Expuls” në OraNews, Selami Jenisheri i pyetur nga moderatori i rubrikës se ku e ka zonën që e eksiton më shumë, pasi u mendua për disa sekonda, tha se eksitohet shumë kur puthet.

Moderatori: Kur jeni masturbuar për herë të fundit?

Selami Jenisheri: Kurrë në jetën time, asnjëherë.

Pyetje: A e dini ju se deputetet marrin pension rreth 800 mijë lekë?

Selami Jenisheri: Unë marr 552 mijë lekë pension në total.

Ndër të tjera Jenisheri ka folur dhe për deputetët që bëjnë gafa në Parlament dhe risolli në kujtesë incidentin me ish-deputeten Majlinda Halilaj.

“Unë s’mund të pranoj që kolegët e mi, është ndonjë që ka ardhur gabim aty, nuk ka si me pas se është i zgjedhur, populli i ka zgjedhur”.

Pyetje: Po për deputetët që bëjnë gafa në parlament e nuk dinë as gjuhën shqipe cfarë mendon?

Selami Jenisheri: Një rast ka ndodhur, për kolegen time shumë të nderuar Majlinda Halilaj..

Moderatori: Ajo e kërpëratave?

Selami Jenisheri: Po, ajo, i ka ndodhur një incident atë ditë që ka pasur radhën me fol ka pasur problem me syrin e i thshë mos fol, refuzo. Refuzo i thashë se shih si je, mirëpo tu fol kur ke problem, tani mezi presin ata me gjet një gjo të vogël. Po Majlinda të them unë është një vajzë inteligjente ka një kapacitet shumë të mirë.

Pyetje: Po te vinte nje ftese per BB VIP do pranoje?

Selami Jenisheri: Ka shume njerez qe me respektojne shume. Po te them qe nuk ka dite qe nuk duan te bejne 2-3  fotografi me mua e i pelqejne shume ideja qe jam njeri i thjeshte e eci me biciklete. Dhe ne lokale me thote kamarieri i ke te paguara e i falenderoj shume. Jo nuk do futesha.

Pyetje: Seks para ushqimit apo ushqim para seksit?

Selami Jenisheri: Ushqim perpara seksit

Pyetje: Seks esell apo seks me substanca narkotike?

Selami Jenisheri: Me substanca ca?

Pyetje: Narkotike, kokaine…

Selami Jenisheri: Jooo

Pyetje: Puthje ne publik apo puthje ne dhome

Selami Jenisheri: Ne dhome

Pyetje: Femra per ty eshte e bukur dhe budallaqe apo e zgjuar dhe e shemtuar?

Selami Jenisheri: E zgjuar dhe e shemtuar.

Pyetje: Pjeshken me sa te kafshuar e mbaroni?

Selami Jenisheri: Nuk merrem me kete veprim.

Pyetje: Me mire lart apo poshte?

Selami Jenisheri: Lart mo…

Pyetje: Me mire te te prishin apo ti prishesh?

Selami Jenisheri: Te prishem une…

Pyetje: Doggy style apo 69?

Selami Jenisheri: Kete te paren s’e di.

Moderatori: Jane stile seksuale!

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej