Një person hidhet nga pallati dhe ndërron jetë në vend

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të premte në Krujë. Paraprakisht bëhet me dije se shtetasi A. B., 80 vjeç, në gjendje të rënduar psikologjike është vetëhedhur nga kati i tretë i një pallati dhe për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Krujë/Informacion paraprak:

Në Fushë Krujë, në lagjen “Punëtori”, dyshohet se në gjendje të rënduar psikologjike, është hedhur nga kati i tretë i një pallati, shtetasi A. B., 80 vjeç, i cili për pasojë, ka humbur jetën. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej