Nuk ndalet pikiata e euros, çfarë ndodh sot në tregun e këmbimit valutor

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 103.2 lekë dhe do shitet me 104.2 lekë.

Monedha evropiane euro do të blihet me 112.6 lekë dhe do të shitet me 113.3 lekë.

Franga zvicerane do të blihet me 113.3 lekë dhe do të shitet me 114.3 lekë. Ndërsa paundi britanik do të blihet me 128 lekë dhe do të shitet me 129.1 lekë.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej