“O bukuria Elisa mos t’u prishtë…” Spiropali ia merr valles me Agron Çelën

Tashmë Agron Çelaj nga LSI është bashkuar me PS-në, e  në Shkodër ka pasur festë mes radhëve të socialistëve.

Elisa Spiropali, drejtuesja politike e PS-së në qarkun Shkodër shihet teksa duke kërcyer në krah përfaqësuesve lokalë, ku nuk mungon as Benet Beci, deputet, si dhe i zgjedhuri i ish-LSI, tashmë PL, Agron Çela.

Lavdet nuk kanë munguar për Elisa Spiropalin.

“O bukuria Elisa mos t’u prishtë, sa e bukur paske kenë”, dëgjohet teksa thotë këngëtarja.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej