Olta: Nuk e shtyj dot, do dal e nuk do vij më

Gjatë një bisede me banorët mbrëmë Olta u shpreh se nëse del nga shtëpia ka vendosur të mos kthehet edhe nëse ka biletën vajtje-ardhje. Ajo tha se nuk do e marrë parasysh biletën, madje do ja falë Luizit.

Edhe mëngjesin e sotëm Olta u shpreh se nuk po e shtyn dot më pasi kanë kaluar 25 ditë dhe janë në këtë gjendje.

Olta: Nuk e shtyj dot, do dal e nuk do vij më

“25 ditë dhe në këtë gjendje. Pupupu! Mua që tani më duket sikur kam 3 muaj. Unë nuk e shtyj dot më shumë, nuk e shtyj dot”, tha Olta.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej