‘Pafund banane’, Monika Lubonja zgjedh mënyrën më origjinale për të festuar ditëlindjen

Monika Lubonja ka qenë një nga personazhet më interesantë në Big Brother Vip. Gazmore, origjinale dhe me një aftësi të jashtëzakonshme për t’u përshtatur me çfarëdolloj grupmoshe, Monika u bë pjesë e familjeve shqiptare dhe fitoi padyshim dashurinë e tyre.

Ditën e djeshme ajo festoi ditëlindjen dhe në fakt duket sikur koha ka ndaluar për aktoren që sa vjen e zbukurohet.

Në festën e ditëlindjes, Monika kishte veshur një kostum që i jepte dritë portretit të saj dhe dukej shumë sensuale, por çfarë tërhoqi shumë vëmendje ishin detajet e festës që lidheshin me BBV.

“Bakllava dhe kadaif” ishte e shkruar në sfond, një shprehje që u bë e famshme brenda shtëpisë pikërisht prej Monikës dhe mënyrës se si ajo ruante balancat dhe shkonte mirë me të gjithë.

Ndërkohë nuk mund të mungonin as bananet, që Monika i kërkonte aq shpesh brenda shtëpisë dhe u kthyen objekt batute për shumë kohë.

Vaska të mbushura plot banane, atmosfera e ngrohtë e plot drita me siguri do të ofrojnë një super datëlindje për Monikën.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej