Pas përqafimit me Luizin, Kiara i qëndron pranë: Mos u dorëzo! Olta ka mbledhur vajzat e shtëpisë dhe po të sulmon

Kiara dhe Luizi duket se janë kthyer sërish në gjendjen fillestare kur qëndronin pranë njëri-tjetrit në shtëpinë e Big Brother. Pas shuplakës së Kejvinës dhe debatit të ashpër me Tean e Oltën, Kiara i qëndroi pranë Luizit duke i kërkuar që të mos dorëzohet.

Kiara: Nuk e duroj dot kështu, më krijon gjendje ankthi. Po ke faj ti se duhet të kishe vënë frena.

Luizi: Po të kisha vënë frena unë, do isha kot, do isha aty në cep se këto mundohen të të shkelin me këmbë kur janë në faj vetë, le më… Unë i kam hipur këtij kali, problem është se të mora me vete dhe të thashë hip edhe ti.

Kiara: Nuk më more me vete thjesht u distancova unë. Olta ka vënë Tean, Dean, Kejvinën dhe i ka bërë bashkë për vete, jo se i intereson për ata. Je shumë i fortë, por mos u dorëzo.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej