Pas seancës demokratë e socialistë “harrojnë” sherret, bëhen bashkë në lokalin e Kuvend për një gurabije

Pas debateve të forta në seancën e sotme plenare, gratë demokrate dhe ato socialiste janë bërë bashkë për një kafe dhe disa ëmbëlsira.

Disa foto të shkrepura në lokalin e brendshëm në Kuvend tregojnë zonjat të bashkuara rreth një tryeze të improvizuar me Kryetaren e Kuvendit Lindita Nikolla.

Takimi erdhi në kuadër të afrimit të mbylljes së sesionit parlamentar.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej