Pasha kokën e Arta Markut, këto janë të vërteta Taulant, nëse nuk më beson pyet OPGJ Benardin Ndoj

Shkëlqesia Juaj, Taulant, sapo na mbërriti një “informacion” siç e quan në mënyrë të koduar portali mafioz. Pasi bëmë verifikimet tona na rezultoi se INformatori është një i sëmurë psiqik. NE po na pëlcet koka dhe po na dridhen duart nga ajo që po bëjmë(HAHAHA) e ishalla nuk na çojnë para drejtësisë(HAHAHA).

I sëmuri psiqik thotë disa gjëra të tmerrshme, por ne nuk i besojmë dhe po i publikojmë për gallate fiks siç bën Jeta Osh Qejf. Pasha kokën e Erion Velisë po i publikojmë për gallatë.

I sëmuri psiqik dhe naiv duke patur natyrë luftarake, të drejtë dhe mbi të gjitha me DINJITET të cilin kurrë nuk e ka humbur pavarësisht rrethaneve të tmerrshme që i kanë krijuar “të nënshtruarit” (nuk e di a po më kupton Taulant ? ) është betuar që do të bëjë drejtësi dhe jo drejtësi(HAHAHA). Ne nuk i besojmë një të sëmuri psiqik Taulant i cili shkruan tek dera e shtëpisë të tij me spray DREJTESI HAHAHA. Pasha kokën e Mark Zuckenbergut është e vërtetë, vëre në përgjim Taulant ? e ka postuar në FACEBOOK.

I sëmuri psiqik Taulant pasi i bënë padrejtësi disa ministra dhe ish-ministra për të cilën do të flasim në vijim, pasi i bënë padrejtësi disa gjykatësa, për të cilët do të flasim në vijim, shkoi tek dera e Prokurorisë SHkodër për të kërkuar drejtësi(HAHAHA) sepse e kishte qëlluar me grusht shefi i Krimeve para 5-6 policëve në mes të hollit të komisariatit para atyre KAMERAVE Taulant, për të cilat do të flasim në vijim. Pasha kokën e Pëllumb Shpatit është e vërtetë.

Nëse nuk na beson pyet djalin e Marash ZefiT, Alfonsin tek restorant Alderi. Pyet Taulant se është lokal i MIRËnjohur për policinë e Shkodrës aty por jo vetëm.

Pyet Taulant ? për kurthet që bëhen aty. Nëse nuk na beson na vër telefonin në përgjim Taulant. Shkëlqesia Juaj, Taulant, pjesën e dytë të këtij shkrimi do e publikojmë sapo të bëjmë një xhiro nga Dollari se jemi pak të lodhur./I SËMURI PSIQIK

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej