Për kë e ka fjalën? Dëshmia e pastrueses: Kam pastruar 8 banesa të zyrtarëve të mbushura me para

Rozeta Dobit, ka nisur të bashkëpunojë me drejtësinë dhe dëshmia e saj duket se ka implikuar jo vetëm Alda Klosi, por edhe zyrtarë të tjerë, që duket se në shtëpinë e tyre mbajnë shuma të mëdha parash, të pa deklaruara. Në dëshminë e saj para grupit hetimor që ka zgjatur për orë të tëra, Rozeta Dobi ka deklaruar se ka punuar edhe në 8 shtëpi të zyrtarëve, ku ka parë shumë të mëdha parash.

“Kam pastruar 8 shtëpi me shumë të mëdha parash”, ka deklaruar Rozeta Dobi.

Deri më tani nuk dihet se kush janë këto zyrtarë, për të cilën flet Rozeta Dobi.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej