Përleshen me thika adoleshentët në shkollë, një 15 vjeçar përfundon në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Kamzë. Paraprakisht bëhet me dije se në shkollën “Jashar Hoxha”, janë konfliktuar dy nxënës shkolle dhe gjatë konfliktit një 15-vjeçar, dyshohet se ka goditur me mjet prerës një bashkëmoshatarin e tij.

Si pasojë ky i fundit ka mbetur i plagosur dhe është dërguar me urgjencë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Policia ka shoqëruar autorin, ndërsa po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Informacion paraprak:  Më datë 30.03.2023, në Paskuqan, në shkollën “Jashar Hoxha”, janë konfliktuar dy nxënës shkolle, dhe gjatë konfliktit një 15-vjeçar, dyshohet se ka goditur me mjet prerës një bashkëmoshatarin e tij, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Autori i dyshuar është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej