Plagosje në Shkodër

Nje plagosje me thike sapo ka ndodhur tek poliklinika e qytetit. Mesohet se plagosja ka ndodhur pas nje sherri mes disa te rinjesh dhe dyshohet se 3 persona kane mbetur te lenduar. Ne vendngjarje ndodhet policia dhe ambulanca.

lajmi ne perditesim…

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej