Prej kohësh e tërhequr nga muzika, do të habiteni kur të zbuloni se me çfarë po merret tani Çiljeta Xhilaga

Prej një kohe të gjatë këngëtarja Çiljeta Xhilaga  është shkëputur nga muzika dhe ka vendosur të shijojë kohë me familjen e saj.

Çiljeta pak kohë më parë nisi dhe një biznes të sajin, ku hapi një dyqan i cili ofronte shërbime të ndryshme estetike për femrat, e ndërsa së fundmi na ka befasuar të gjithëve me vendimin e saj.Ajo ka vendosur që t’i rikthehet shkollës si studente në Universitetin e Drejtësisë, në degën e Kriminologjisë, teksa pamjet i ka ndarë në “Instastory”.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej