PS Shkodër do të ketë 2 kryetarë, ja emrat

PS Shkodër do të ketë dy bashkëkryetarë. Vendimi është marrë nga Kryesia e PSSH dhe është bërë publik nga Blendi Klosi. Hilmi Lakti, kryetar i Këshillit të Qarkut Shkodër dhe Mirela Petani, aktualisht drejtore e Filialit të Postës Shkodër, do të jenë kryetarë të PS Shkodër.

Në PS Malësi e Madhe kryetar do të jetë Lulzim Zara, në PS Vau Dejës kryetar do të jetë Kristian Shkreli, PS Pukë do të ketë bashkëkryetarë Anjeza Doda dhe Pajtim Zeqiri, PS Fushë Arrëz Ervin Doda do të jetë kryetar.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej