Pse nuk tregon Besara Podgorica, si u ndje prefektja natën kur u vra Bardhok Pllanaj?

Natën e 4 Prillit 2021 u vra Bardhok Pllanaj, të cilin Zoti Zorraxhi Behar Bajri e quante “minuku”. Bardhoku një kriminel ordiner ja kishte dalë të nënshtronte një pjesë të mirë të shkodranëve.

Flitet se ndër to edhe ish-ministren Bilali, edhe të fortin Luan Heta, edhe prefekten Majlinda Angoni, ndërsa mantenuten e Tomë Doshit sipas fjalëve që përhap Gjergj Zefi se ne NUK kemi prova e ashtu

Ky shkrim është me tepër për relaks miq se nuk ka ndonjë vlerë të ju themi që kur gazetarët na e kaluan në WP informacionin drejtoreshës Besara Podgorica iu fikën dritat e makinës “tek vendi” në Muriqan. Pasha kokën e shoferit të kamionit që erdhi e na njoftoi se do të kalojë ekskavatori nuk gënjej. Jo më fal e tërheq se ky ka qenë një rast tjetër. UPS si i bëhet delete message?

Ishte darkë vonë kur u vra Bardhoku dhe pashë kokën e Megi Ajtyreses trego si u shokuan kallaballëku në tavoline dhe pse ja vunë gishtin direkt Bajrajve. Tregoji dhe pse mendonin ata së vrasësit ishin nga Zogajt. Pashë kokën e Rudin Bekës, tregoji Benet Becit ça më ke thënë për te e si duhet me shku me e taku. Të vraftë Zoti nëse nuk flet./ShkodraNews

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej