Publikohet lista, kush janë kandidatët për anëtarë të Kuvendit Kombëtar të PD-së

Është zbardhur lista e kandidatëve për anëtarë të Kuvendit Kombëtar të PD-së.

Lista prej 350 kandidatësh do të miratohet gjatë mbledhjes së Kuvendi Kombëtar që zhvillohet në pallatin e sporteve “Asllan Rusi”.

Mes emrave në listë, janë ato të Jemin Gjanës, Jonila Godoles, Indrit Sefës, Gazmend Koduzit dhe Roland Bejkos.

Zbardhet lista, kush janë kandidatët për anëtarë

Zbardhet lista, kush janë kandidatët për anëtarë

Zbardhet lista, kush janë kandidatët për anëtarë

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej