Qëlloi në fytyrë dhe dhunoi këshilltarin e Ilir Metës, pezullohet efektivi malazez

Një ngjarje e rëndë u raportua gjerësisht në media ne pikën e kalimit kufitar me Malin e Zi, në doganën e Muriqanit.

Një polic malazez ka dhunuar ish-këshilltarin e presidentit të Republikës, njëherazi ekspert i ekonomisë, Petraq Milo.

Në rrjetet sociale janë publikuar pamjet e të rënda të kësaj ngjarje.

Anëtari i Kryesisë së Partisë së Lirisë, u tërhoq zvarrë bashkë me familjarët e tij, pasi sipas tyre, kjo makinë nuk kishte respektuar radhën.

Tashmë është konfirmuar se efektivi është pezulluar nga detyra.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej