Qytetarët protestë për Luizin, reagon Fatma Haxhialiu: Ky popull cirk do!

Disa qytetarë janë mbledhur për të mbështetur Luiz Ejllin, duke protestuar pas polemikave dhe diskutimeve të shumta që ka pasur nëse vuan nga një sëmundje e rrallë apo jo. Madje shumë prej tyre janë kujdesur që një ditë më parë të bëjnë thirrje në rrjete sociale për takimin pranë ambienteve të shtëpisë së Big Brother. Moderatorja Fatma Haxhialiu ka reaguar, duke ju kujtuar qytetarëve se ka shumë

“Pasi të mbaroni protestën për Luizin…kujtohuni të protestoni dhe për bukën e gojës o të mjerë. Të protestoni për kalamajtë tuaj që nuk ju dhimbsen sa ju dhimbset një lojë televizive! Edi Rama të paskam rënë në qafë kot, mire e ke thënë, ky popull cirk do!”,shkruan Haxhialiu në reagimin e saj.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej