Qytetarit i digjet pasuria, drejtori Haki Çako i thotë: Legen, mos me ça trapin mua

Drejtori i emergjencave civile Haki Çako, është përfshirë në një skandal ditën e sotme.

Ndërsa qytetarët i ankoheshin se zjarret po ju digjnin pasurinë dhe se nuk po i hapej rruga zjarrfikëses, Haki Çako i është drejtuar që të mos ‘i çanin trapin’. ‘Mo me ça trapin mua! Legen’.

Kështu i është drejtuar sot Haki Çako një banori në zonën e Beratit, të cilit po i digjej ullishtja, ndërsa po i kërkonte llogari kryetares së PS-së se pse nuk i kishin hapur rrugët për të kaluar zjarrfikësja.

Qytetari është shprehur se, këta vijnë vetëm për fushatë, kur kanë nevojë për të mbledhur vota.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej