Rama prezanton ndryshimet në parti, ja kush mori poste

Ndryshime rrënjësore jo vetëm në kabinetin qeveritar, por edhe në Partinë Socialiste. Bie në sy emërimi i Evis Kushit që u shkarkua si ministre e Arsimit dhe është caktuar Sekretare e Gruas.

Ndryshimet në Partinë Socialiste:

Sekretar i Burimeve Njerëzore – Eduard Ndreca

Sekretare e Gruas – Evis Kushi

Sekretar Digjital dhe i Rinisë – Etjen Xhafa

Sekretare e Marrëdhënieve me Jashtë – Romina Kuko

Sekretar i Çështjeve Zgjedhore – Ardian Salianji

Sekretare e Programit – Milva Ekonomi.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej