Rama takohet me Biden në Samitin e NATO-s në Spanjë

Kryeministri Edi Rama është takuar  sot me presidentin amerikan Joe Biden në Samitin e NATO-s.

Rama ndodhet sot për një vizitë zyrtare në Spanjë, pasi do të arrë pjesë në punimet e Samitit të NATO-s që do të zhvillohet sot dhe nesër në Madrit.

Bashkë me Ramën në Samit do të marrin pjesë ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme Olta Xhaçka dhe ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej