Rrufeja shkrumbon banesën në Malësi të Madhe, humb jetën 50-vjeçari

Një banesë është përfshirë nga flaket në fshatin Dedaj të Shkrelit në Malesinë e Madhe.

Sipas te dhenave zjarri ka ardhur si pasojë e një rrufeje. Zjarri eshte perhapur me shpejtesi në banesë dhe për pasojë ka humbur jeten shtetasi Arben Ivanaj, cili si pasoje e plageve te marra nga zjarri ka nderruar jete ne spital.

Viktima po qendronte ne banesen e komshiut te tij. Grupi hetimore I policise eshte nisur drejt vendit te ngjarjes nderkohe qe kane mberritur edhe forcat zjarrfikese per shuarjen e flakeve te zjarrit

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej